­čîĚWiosna w ┼Ťwietlicy­čîĚ

┬á ┬áCa┼éy marzec, chocia┼╝ d┼éugi, up┼éyn─ů┼é nam kreatywnie i sympatycznie. Z okazji Dnia Kobiet i M─Ö┼╝czyzn wykonali┼Ťmy obrazki z kwiatami, rozmawiali┼Ťmy o s┼éawnych kobietach i tworzyli┼Ťmy ich wizerunki, technik─ů origami stworzyli┼Ťmy koszule dla m─Ö┼╝czyzn. W drugim tygodniu pod has┼éem : Wiosna, otworzyli┼Ťmy galeri─Ö wiosennych kwiat├│w, rozmawiali┼Ťmy o zwiastunach wiosny, wysiewali┼Ťmy rze┼╝uch─Ö do przygotowanych kubeczk├│w- zaj─ůczk├│w, obejrzeli┼Ťmy filmik edukacyjny o smogu i przeprowadzili┼Ťmy kilka do┼Ťwiadcze┼ä zwi─ůzanych z czystym powietrzem. ┼üamig┼é├│wki m─ůdrej g┼é├│wki to kolejne wyzwania. Dowiedzieli┼Ťmy si─Ö jak dzia┼éa m├│zg cz┼éowieka, a potem wykonali┼Ťmy jego model oraz bawili┼Ťmy si─Ö w gry logiczne. Ostatnie dni marca by┼éy po┼Ťwi─Öcone ekologii. Z surowc├│w wt├│rnych powsta┼éy EKO-stwory, Gazetowe lwy, bi┼╝uteria oraz naklejki. W ┼Ťwietlicy nie ma nudy! Bawimy si─Ö i uczymy zawsze z poczuciem humoru:).

Zobacz r├│wnie┼╝...

Skip to content