0A w bibliotece

 • image16
 • image15
 • image14
 • image13
 • image12
 • image11
 • image10
 • image9
 • image8
 • image7
 • image6
 • image5
 • image4
 • image3
 • image2
 • image1
 • image0 (1)

Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych. Dlatego dzisiaj przedszkolaki z grupy 0A wybrały się na zajęcia do do biblioteki. W bibliotece przywitała dzieci pani bibliotekarka i zaprosiła do zwiedzania. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się książkom znajdującym się na półkach, a szczególnie książeczkom dla dzieci. Bardzo spodobały się im kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Dzieci również zobaczyły, jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Dowiedziały się także, jak należy dbać o książki.

 

Zobacz również...

Skip to content