0A w „Czyściochowej Akademii”

Nasze przedszkolaki kolejny raz dołączyły do „Czyściochowej Akademii” organizowanej przez firmę Rossmann. Celem programu jest wyrabianie odpowiednich nawyków higienicznych. Program obejmuje 6 obszarów dotyczących higieny: jamy ustnej, nosa i ucha, czystości dłoni, zasad korzystania z toalety, mycia ciała, włosów oraz pielęgnacji skóry. W trakcie powadzonych zajęć nasi milusińscy pozyskują cenną wiedzę z zakresu higieny, a przede wszystkim mogą w praktyczny sposób, za pomocą metody eksperymentów, przekonać się o tym, jak ważne jest zachowanie higieny, czystości i co może wiązać się z nieprzestrzeganiem tych zasad.
Dzięki aktywnemu uczestnictwu dzieci w programie nasze przedszkole zdobyło certyfikat „Czyściochowej Akademii”.

Opiekun programu- Justyna Dobkowska

Zobacz również...

Skip to content