Koncert Świąteczno-Noworoczny

🎼 Drodzy Państwo, dziś kolejna prezentacja artystów, którzy wystąpią w Rumi 9 stycznia w Koncercie Świąteczno-Noworocznym.🎶❤️
🎼 Podczas tego wydarzenia usłyszymy Chór dziecięcy ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Brzechwy w Rumi oraz Scholę parafialną działająca przy parafii Św. Józefa i Judy Tadeusza w Rumi.❤️🎶 Młodych wykonawców przygotowała Pani Beata Awsiukiewicz.🎶❤️
🎼 BEATA AWSIUKIEWICZ – wicedyrektorka i nauczycielka muzyki oraz plastyki w Szkole Podstawowej nr 10 im. J. Brzechwy w Rumi. Pani Awsiukiewicz uczy młodzieży tolerancji, odpowiedzialności za siebie oraz innych, a także wrażliwości na piękno i szacunku do tradycji. Jest członkiem Stowarzyszenia Przyjaciół Armii Krajowej i współzałożycielką Klubu Miłośników Historii w Gdańsku. Wspiera młodzież w odkrywaniu własnych pasji i talentów. Organizuje wycieczki i kolonie letnie. Od 2008 roku Beata Awsiukiewicz działa społecznie na rzecz rodzin zmagających się z trudną sytuacją rodzinną.
🎼 W koncercie zaśpiewa również EMILIA KULASZEWICZ, uczennica trzeciej klasy I Liceum Ogólnokształcące w Rumi . Pasją Emilii jest muzyka, zwłaszcza śpiew. Od 11 lat gra na skrzypcach, w czasie wolnym także na ukulele. Od ponad roku wchodzi w skład zespołu Pro Bono, wraz z absolwentami i uczniami I LO w Rumi i PZS Reda. Fascynuje ją muzyka klasyczna oraz pop. Swoją przyszłość chciałaby związać z muzyką i dalej się rozwijać w tym kierunku.
🎼 Do zobaczenia w Rumi.❤️
Marek Gerwatowski – dyrektor artystyczny Rumskie Spotkania Muzyczne