3 grudnia Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Dzisiaj obchodziliśmy szczególne święto dotyczące osób z niepełnosprawnością. Na tę uroczystość zostali zaproszeni goście ze Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych “Tęcza” , z którymi nasza szkoła ściśle współpracuje. To niezwykłe wydarzenie zostało otwarte przez panią dyrektor. Następnie wystąpili uczniowie naszej szkoły w programie artystycznym. Były tańce, śpiewy oraz recytacja wierszy z repertuaru patrona szkoły Jana Brzechwy. Całość uroczystości została uwieńczona piosenką Cz. Niemena ” Dziwny jest ten świat” w wykonaniu M. Patek oraz grą na skrzypcach przez Julię Knop. Jednak najmilszym zaskoczeniem było odśpiewanie “Sto lat” przez uczniów z okazji urodzin pana Wojtka ze stowarzyszenia. Gość nie krył łez. Dziękujemy uczniom za występ a opiekunom za przygotowanie całej imprezy!