W ostatnią niedzielę, tj 10.04.2022 odbyła się w Redzie I Runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym. W zawodach wzięło udział 11 Organizacji Ratownictwa Wodnego, między innymi Rumska Drużyna WOPR, którą reprezentuje m.in Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rumi. Ze względu na rangę zawodów oraz stopień trudności, z naszej szkoły w Lidze wzięło udział dwóch uczniów – Tymofii i Marcel 😊 Chłopaki stanęli na wysokości zadania i wszystkie konkurencje wykonywali dając z siebie 100% mocy 💪💪💪 Udało im się zająć miejsca w pierwszej połowie tabeli, a zważywszy na to, że trenują od niedawna, jest to bardzo dobry wynik. Natomiast w sztafecie 4 x 25m, wywalczyli 2 miejsce💪💪💪 Brawo chłopaki 👏👏👏 Dziękujemy p. A. Wesołek- Radzikowskiej za przygotowanie uczniów do zawodów.