41. Ogólnopolski Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży DZIATWA w Łodzi zakończony!

Zespół „BAMBO” jest  zdobywcą III NAGRODY!

W dniach 13-16 października 2020 roku teatr „BAMBO” reprezentował naszą szkołę w 41. Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży DZIATWA w Łodzi.

DZIATWA to najstarszy i najbardziej prestiżowy przegląd teatralny w Polsce. Co roku zgłasza się do niego ponad 50 zespołów. W tym roku do przeglądu wybrano 11 grup.

Przegląd został zorganizowany po raz pierwszy w wersji online.

Nasz spektakl pt. „Baśń o Rycerzu bez Konia” dzięki uprzejmości Dyrektora P. Leszka Winczewskiego (Bardzo, bardzo dziękujemy😊)

graliśmy w Domu Kultury – Janowo.  Stamtąd 13 października, o godz. 13.20 rozpoczęła się transmisja na żywo – online  z naszego spektaklu😊.

To było przeżycie!

W DZIATWIE braliśmy udział drugi raz. Za pierwszym razem w 2018 roku zdobyliśmy Nagrodę Główną.

Bardzo dziękujemy organizatorom DZIATWY – Bałuckiemu Ośrodkowi Kultury za świetną organizację i zaopiekowanie się grupami w każdym możliwym zakresie.

Panu Sebastianowi oddzielne podziękowania za cierpliwość i życzliwość w przeprowadzaniu nas przez tajniki programów do transmisji😊.

WSZYSTKIM, KTÓRZY NAS WSPIERALI  I  OGLĄDALI   NASZ  SPEKTAKL, NA CZELE Z DYREKCJĄ SP10, BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

Bardzo dziękujemy Rodzicom młodych aktorów, za wszelką pomoc, szczególnie P. Iwonie Mierzejewskiej – naszej operatorce podczas transmisji online.

W SPEKTAKLU  WYSTĄPILI  MALI  AKTORZY Z NASZEJ SZKOŁY ORAZ ABSOLWENCI SP 10

Amelia Wójtowicz, Eryk Moza, Kacper Tumiński, Maja Mierzejewska, Amelia Miszka, Patrycja Bronk, Gabriela Ścibiorek, Anna Staniszewska,

Laura Rettig, Emma Moza, Marceli Bisewski, Weronika Przychodzeń, Marta Przychodzeń, Zuzanna Szulist, Michał Bach,

Jan Rudecki, Maja Patek.