Akcja „ Starsi – młodszym”

        Od września do maja w naszej szkole trwała akcja „ Starsi – młodszym” polegała ona na tym, że chętni uczniowie czytali książki w grupach przedszkolnych. W przedsięwzięcie zaangażowali się uczniowie z klasy 5B oraz uczennice z klasy 5A i 4A. Wszyscy zaangażowali się bez wyjątku. Co tydzień   przychodzili do biblioteki by wypożyczać nowe książki by potem z radością czytać je najmłodszym uczniom naszej szkoły. Uczniowie czytali dzieciom takie książki jak: „ Franklin”, „ Martynka”, „ Wielka kolekcja bajek Maszy i Niedźwiedzia ”, „Pięciopsiaczki ”, „ Klinika małych zwierząt w Leśnej Górze ”, „ Opowiadania o zwierzętach ” i wiele wiele innych, których nie sposób tu wymienić. Nasi czytający za poświęcony czas i zaangażowanie w życie szkoły  zostali nagrodzeni dodatkowymi punktami do zachowania. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych akcjach organizowanych przez naszą szkolną bibliotekę.

Zobacz również...

Skip to content