Bal karnawałowy w oddziałach przedszkolnych

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla naszych najmłodszych to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni i dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na sali podczas tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały aulę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.


Zobacz również...

Skip to content