BIBLIOTEKA ZAPRASZA, CZYLI RADOŚĆ CZYTANIA

Nowe książki – w liczbie 211 – dotarły do biblioteki. To już ostatnia zakupiona partia. Wasze życzenia zostały uwzględnione. Jest bardzo dużo książek dla młodszych, ale starsi tez nie są pokrzywdzeni. Możecie też wypożyczać książki w języku angielskim, aby doskonalić umiejętności lingwistyczne. Zakupiono popularne serie, które bardzo lubicie, o które wciąż pytacie w bibliotece. Są też wśród nabytków zupełne nowości. Sprawdzono przed zakupami dokładnie, jakie tytuły -oprócz zamówionych przez Was- cieszą się poczytnością. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Oto skrócona lista serii wydawniczych, które wkrótce można będzie wypożyczyć:
Biuro detektywistyczne Lassego i Mai –7 nowych tytułów
Felix, Net i Nika – 5 nowych tytułów
Kajko i Kokosz – dalsze części
Kroniki Archeo – dalsze części
Magiczne drzewo – tom 11.
Nela mała reporterka – 3 nowe tytuły
Martynka – kolejne części
Mama Mu – 10 tytułów (nowość w bibliotece)
serie: Pechowa klasa, Horse Club, Książkożercy, Dzienniki Tośki Marzec,
Magiczny domek na drzewie, Nasi ulubieńcy (o zwierzętach domowych) oraz wiele, wiele innych.
I coś pod choinkę: „Sztuczna broda Świętego Mikołaja”
„Śnieżna noc”
„Opowieści na Boże Narodzenie”
„Opowieści o zwierzętach na Boże Narodzenie”
Biblioteka zaprasza!

Zobacz również...

Skip to content