Bieg na orientację – Puchar Rumi.

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy sezon biegowy. W sobotę w Mistrzostwach Województwa w biegu długodystansowym na dystansie klasycznym Tosia zdobyła srebrny medal, Adam zajął 4 miejsce a Olek 9.
   W niedzielę odbył się bieg średnodystansowy  Pucharu Pomorza w bardzo ciekawym terenie na Wyspie Sobieszewskiej. Ponownie nasi młodzi orientaliści nie zawiedli. Odpowiednio Tosia zajęła 3 miejsce a chłopcy 4 miejsca. Całej trójce zawodników gratulujemy wyników!
   Wszyscy którzy chcieliby poprawić swoją kondycję i zapoznać się zasadami orientacji sportowej zapraszam na zajęcia we wtorki na 16.30 w naszej szkole.
   Zapraszam również na II rundę Pucharu Rumi wszystkich, którzy chcieliby  spróbować swoich sił w biegu na orientację już w sobotę 6 listopada.