Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym

W dniu 01.03.2022 r w Szkole Podstawowej Nr 10 odbył się X Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Brali w nim udział uczniowie z klas 1 – 4. Bieg podzielony był na dwie kategorie – klasy 1 i 2 oraz klasy 3 i 4. Każda klasa miała do pokonania dystans odpowiedni dla swojej kategorii. Grupa młodsza 2 okrążenia, grupa starsza 4 okrążenia. W każdej kategorii zostało wyłonionych trzech uczestników z najlepszymi czasami, którzy otrzymali nagrody, natomiast każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkową naklejkę. Dziękujemy klasom 1 – 4 za liczny udział oraz wychowawcom za współpracę oraz motywację uczniów do wzięcia udziału.
X Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – wyniki
W kategorii klas 1 – 2 zwyciężyli
1 m Karol Winczewski klasa 1A
2 m Szymon Miotke klasa 2B
3 m Michał Łąkowski klasa 1A
W kategorii klas 3 – 4
1 m Stanisław Szews klasa 4A
2 m Kacper Tumiński klasa 4A
3 m Maja Apostołowicz klasa 4B
Gratulujemy 👍💪
Dziękujemy p. A. Wesołek-Radzikowskiej oraz p. K. Nowickiej Bieleckiej za przygotowanie Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym.

Zobacz również...

Skip to content