Casting do musicalu dla dzieci i młodzieży

   Jesteśmy najstarszym działającym w Trójmieście młodzieżowym teatrem muzycznym, który wystawia stały repertuar musicalowy dla dzieci i młodzieży. Bardzo prosimy o przekazanie załącznika nauczycielom, wychowawcom, którzy mają kontakt ze zdolnymi uczniami. Może to Państwa uczeń dołączy do naszego składu i przeżyje super przygodę teatralną. Oprócz samych zajęć, mających wymiar edukacyjny i ogólnorozwojowy, zabieramy naszych podopiecznych na różne wyprawy, by poznawali świat i stawali się lepszymi ludźmi, potrafili dostrzegać innych. Nasi młodzi artyści dzięki pracy i kształceniu wokalno-teatralnym wygrywali również konkursy, dubbingowali znanych bohaterów m.in. w filmach Disneya czy też brali udział w ogólnopolskich programach muzycznych i show talent, a także grali w filmach. Zapraszam do przekazania naszej informacji zdolnym uczniom. Może oni również pokochają scenę, a Państwa szkoła będzie z nich dumna. Szukamy każdego, kto ma coś w sobie …
Z Poważaniem,
Karol Świtajski
Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i tekst

Zobacz również...

Skip to content