CERTYFIKAT „Kubusiowy Przyjaciel Natury”

Uczniowie klas I – III otrzymali

certyfikat

„Kubusiowych Przyjaciół Natury”

„Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli oraz szkół podstawowych (klasy I-III) poświęcony tematyce ekologicznej, organizowany przez markę Kubuś.

Jego celem jest proekologiczna edukacja dzieci i zachęcenie je do ruchu już od najmłodszych lat. Akcja objęła swoim zasięgiem już ponad 6,5 miliona dzieci.

W roku szkolnym 2021/2022 wszyscy uczniowie klas I – III wzięli udział w zajęciach tematycznych, podczas których nauczyli się troszczyć o środowisko naturalne, poznali podstawowe zasady ekologii i dowiedzieli się, dlaczego warto jeść owoce i warzywa oraz poznali korzyści płynące z ruchu.

Dziękuję uczniom za czynny udział w projekcie oraz nauczycielom klas I – III za owocną współpracę.

 

Szkolny koordynator projektu: Sylwia Selka

Zobacz również...

Skip to content