Co to jest Insta.ling?

Jest to aplikacja, która powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej nauki słówek. Podstawowym założeniem programu jest systematyczność uczniów: skłonienie ich  do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej codziennej pracy.

Nauka odbywa się w formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu uczeń  nie jest ani przytłoczony nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna. Nauczyciel, uczeń oraz rodzic po każdej sesji dostaje informację zwrotną. Raporty obejmują systematyczność pracy i stopień opanowania materiału. Dostęp do raportów pozwala rodzicom włączyć się w motywowanie dzieci do systematycznej pracy.

Insta.ling nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania – jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu można jej używać także tabletach czy telefonach komórkowych.

W naszej szkole z aplikacji korzysta nauczyciel angielskiego p. D. Gadomska.

Więcej informacji znajdziecie na stronie https://instaling.pl/

Zobacz również...

Skip to content