Coraz bliżej święta…

Klasa IIA wraz z p. Olą i Kasią z zapałem przygotowuje się na tę ważną chwilę. Przez adwentowy czas wykonujemy dobre zadania, np.: piszemy sobie miłe i sekretne liściki, pomagamy nawzajem, na przerwach działamy plastycznie. Wykonujemy tez zadania w domu z rodzicami. Napisaliśmy wspólnie świąteczno – zimowe wiersze, odbyliśmy spacery: do lasu lub wieczorny ulicami miast, obserwując świąteczne dekoracje. Wspólnie z mamami i babciami zrobiliśmy piękne kukiełki do ,,Jasełek,, . W poniedziałek na spotkaniu wigilijnym zaprezentowaliśmy przedstawienie jasełkowe naszym najbliższym. Rodzice i dziadkowie chętnie włączyli się w wspólne kolędowanie. Na zakończenie wręczyliśmy upominki- gipsowe stajenki i świeczniki. Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt🌲.

K.N.

Zobacz również...

Skip to content