Dni Bezpiecznego Internetu w klasach 1-3

  Hasło tegorocznej edycji to ,,Działajmy razem”. Ważne są wspólne działania rodziców, nauczycieli, aby uświadomić dzieciom, że z Internetu należy korzystać rozsądnie. Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w zajęciach na temat bezpieczeństwa w sieci, poznawali zasady korzystania z Internetu, wykonywali plakaty. Dzieci uczestniczyły także w lekcjach online: ,,Sieciaki-5 zasad bezpieczeństwa” prowadzonej przez p. Łukasza Wojtasika – eksperta do spraw bezpieczeństwa dzieci w internecie oraz ,,Tajemniczy link, a kłopotów sto”, które prowadziła p Ewa Domańska, kierownik Zespołu Popularyzacji Bezpieczeństwa Dzieci w Internecie w NASK. Dziękuję wszystkim wychowawczyniom kl.1-3 oraz uczniom za aktywny udział w Dniu Bezpiecznego Internetu. Oby wiedza zdobyta przez uczniów została przez nich praktycznie wykorzystana.

J. Gojka

 

Zobacz również...

Skip to content