Dziękujemy wszystkim za życzenia.

Z okazji jubileuszu 25-lecia SP10 dziękujemy wszystkim za życzenia.
Szczególne podziękowania składamy: prałatowi Tadeuszowi Gut za podarunek dla szkoły i słowa: „Niech bębniarz z obrazu wygrywa wszystkim dalszych sukcesów, których ciągle przybywa.” oraz pani Danucie Wójcik, przewodniczącej „ Solidarności”,  za spotkanie, życzenia.
Obraz może zawierać: tekst „w imieniu Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność" Pracowników Oświatyi Wychowania Rumi składam serdeczne gratulacje z okazji Jubileuszu lecia powstania Szkoły Podstawowej Nr 10 Rumi Wyrażam słowa wdzięczności tym, którzy zaangażowaniem przyczynili się do jej rozwoju, uznanie działalność, za serce oddanie, zjakim wykonujecie Państwo swą codzienną pracę. Życzę Nauczycielom spełniania ambicji pedagogicznych dalszych sukcesów pracy, Uczniom wyniesienia ogromu wiedzy oraz zawiązania trwałych przyjaźni, Rodzicom satysfakcji osiągnięć swoich dzieci. Mądrość słowa Waszego Patrona Jana Brzechwy to głęboka refleksja nad życiem pokazywana uśmiechem. Niech ten uśmiech Wam zawsze towarzyszy Proszę przyjąć również życzenia pomyślności w życiu osobistym, zdrowia pogody ducha.”

Zobacz również...

Skip to content