DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 6A 🎉🍭🎈

30 września to magiczna data dla chłopców, to ich święto. Dzień chłopaka w klasie 6a został wspaniale przygotowany przez dziewczęta. Kiedy doprowadziły każdy szczegół swojego planu do perfekcji, wychowawca wprowadził chłopców do sali. Było ciemno, rolety zasłonięte. Nagle zabłysło światło. Był to początek godziny wychowawczej i ,,jedenastu wspaniałych’’ zajęło swoje miejsca oczekując na dalszy rozwój wydarzeń. Dziewczyny przygotowały prezenty, upominki oraz własnoręcznie wykonały laurki. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek, przygotowany przez dziewczynki w domu. Najwięcej emocji wzbudziły wierszyki opisujące chłopców oraz zabawy z bańkami mydlanymi.
Przeze całą godzinę dopisywał wszystkim dobry humor i wspaniała zabawa.

Zobacz również...

Skip to content