Dzie艅 kobiet w przedszkolu

馃尫Grupa 0A

8 MARCA to wyj膮tkowy dzie艅 w roku. Wtedy swoje 艣wi臋to obchodz膮 wszystkie kobiety, zar贸wno te du偶e, jak i te ma艂e. W tym szczeg贸lnym dniu wszyscy ch艂opcy w ka偶dej grupie sk艂adali 偶yczenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie oby艂o si臋 bez cukierk贸w, drobnych upomink贸w i kwiat贸w… Z dziewcz臋cych bu藕 u艣miech nie schodzi艂 przez calutki dzie艅, a ch艂opcy zachowywali si臋 jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni.

 

馃尫Grupa 0B

Przedszkolaki z grupy 0B 艣wi臋towa艂y poprzez zabaw臋 i ta艅ce. Nie zabrak艂o upomink贸w i 偶ycze艅 dla wszystkich kobiet- du偶ych i ma艂ych oraz za艣piewania przez ch艂opc贸w „sto lat”.

馃尫Grupa 0C

Dzieci z grupy 0c obchodzi艂y Dzie艅 Kobiet. Ch艂opcy za艣piewali swoim kole偶ankom 100 lat, a potem 艣wi臋towali przy wsp贸lnym stole ze s艂odko艣ciami.

馃尫 Grupa 0D

8 marca to wyj膮tkowy dzie艅 w roku. Wtedy swoje 艣wi臋to obchodz膮 wszystkie kobiety, zar贸wno te du偶e jak i ma艂e. Ka偶da dziewczynka z naszej grupy otrzyma艂a kwiecist膮 opask臋 i upominek. Na dziewcz臋cych buziach u艣miech go艣ci艂 przez ca艂y dzie艅. Wszystkie kobiety, zar贸wno te ma艂e jak i du偶e bardzo dzi臋kuj膮 ch艂opcom za pi臋kne 偶yczenia i upominki.

 

Zobacz r贸wnie偶...

Skip to content