DZIEŃ OTWARTY!

Kto nie był, niech żałuje. Takie atrakcje tylko w SP 10 w Rumi.
Spóźnialskim przypominamy, że rekrutacja już się zaczęła.
Ale zacznijmy od początku. Jak to w baśniach bywa… Dawno, dawno temu w bliskiej okolicy Zagórza, przy ul. Górniczej 19 mieści się szkoła. Niezwykła szkoła, bo Jana Brzechwy. Jak wszyscy wiecie, nasz Janek tworzył teksty znane w Polsce i w powiecie  Kleks się u nas zadomowił i przybył do nas na dzień otwarty. Jednak, aby było tego mało, kaczuszki nas wszystkich przywitały.
Godzina 10 wybiła wszyscy goście na salę wkroczyli. I cóż widzimy: KOSMITKĘ MAŁĄ SZALONĄ WESOŁĄ, która wprowadza nas w świat zaczarowany.
Najpierw pani dyrektor wystąpiła i piękne przemówienie wygłosiła. Jak to w szkole jest bajkowo, ile zajęć pozalekcyjnych mamy a po poradę do psychologa i pedagoga się udać mamy.
Po zakończeniu przemówienia nasza superkosmitka zaprosiła do występów grup teatralnych Bambo i Urwisy pod kierunkiem p. A. Bronowickiej. Też wspaniały zespół maluchów zatańczył pod opieką p. J. Walenciak, J. Grabowskiej i K. Leszczak.
Występy artystyczne się zakończyły kaczuszki i Kleks do roboty się wzięli. Oprowadzali gości szczególnie ważnych po zakątkach naszej szkoły. A było co zwiedzać i oglądać: przeróżne doświadczenia, zabawy, ćwiczenia. Dużo, by tu pisać. Wierzcie na słowo było wystrzałowo!
Współpraca się tak układa z naszym Hipolitem z Rumi, że fryzury kosmiczne na głowie dziś mamy!
Dyrekcja SP 10 dziękuje wszystkim zaangażowanym w ten szczególny dzień. Gościom dziękujemy za przybycie!
Pamiętajcie to dopiero początek naszej bajki. Przed wami jeszcze wiele atrakcji w SP 10.

Zobacz również...

Skip to content