DZIEŃ REGIONU – ŚWIĘTA NA KASZUBACH

W tym roku ze względu na bezpieczeństwo społeczności szkolnej, skromniej przygotowaliśmy się do Dnia Regionu. Do przygotowań włączyły się przedszkolaki i uczniowie. Wykonaliśmy ilustracje i grafiki komputerowe do kaszubskich legend, kolorowanki-wzory kaszubskie. Zostały wykonane bombki metodą decoupage oraz kompozycje płaskie ( bombki) z motywem naszego regionu, a także plakaty. Powstała ilustracja przedstawiająca kaszubskich kolędników, która będzie funkcjonowała jako foto-budka. Dziękujemy wychowawcom za przybliżenie zwyczajów Kaszubów, a uczniom i przedszkolakom za zaangażowanie. Zapraszamy do foto- budki. Alicja Kreft- Zwara, Anna Bieniek, Katarzyna Naczk, Barbara Bryłka.

🎄Szkolny hol i foto-budka

🎄Grupa 0A

 

🎄Grupa 0B

 

🎄Grupa 0C

 

 

 

Zobacz również...

Skip to content