Dzień świętego Walentego

Dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości, ciepła, podjęcia rozważań o miłości i jej sensie. W tym roku była akcja walentynkowa online. Samorząd Uczniowski przygotował specjalną walentynkową pocztę online, gdzie uczniowie mogli wysyłać swoje życzenia i kartki, które później otrzymywali wskazani adresaci.

Z okazji Walentynek składamy serdeczne życzenia : sukcesów w życiu, samych radości, spełnienia marzeń i moc słodyczy wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Dyrekcji i Pracownikom Szkoły Podstawowej Nr 10 w Rumi życzy Samorząd Uczniowski

Zobacz również...

Skip to content