Ferie bez nudy

 W całej Polsce rozpoczynają się ferie zimowe. Wspólnie z Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej przygotowaliśmy specjalny projekt #FerieBezNudy! Mamy nadzieję, że mimo trudnego czasu, najbliższe dwa tygodnie upłyną wszystkim uczniom ciekawie! Startujemy już jutro na www.feriebeznudy.pl! Wśród kilkunastu bloków tematycznych na stronie znajdą się zajęcia związane z tańcem, śpiewem, aktorstwem, rysunkiem, nauką DJ-owania, vlogowania, robienia zdjęć czy tworzenia animacji. Nie zabraknie ciekawostek ze świata gier planszowych, sztuki iluzji czy popularnych gier komputerowych. Będą liczne niespodzianki, dlatego zaglądać na stronę codziennie! Zapraszamy!
Obraz może zawierać: tekst „FUNDACJA Fundacja LOTTO HalinyKonopackie którejfundatoremjest Totalizator Sportowy im. H. KONOPACKIE) Patrona Patronacją nad akcją MINISTERSTWO EDUKACJI NAUKI www. FERIE BEZ NUDY .PL Wjeżdżamy w ferie bez wyjeżdżania! Startujemy! Od 4 do 17 stycznia bądźcie z nami!"”

Zobacz również...

Skip to content