Innowacja pedagogiczna Integra Art

Dzisiaj klasa 2A oraz dzieci z Ośrodka Rewalidacyjno- Wychowawczego -SP nr 2 w Rumi w ramach innowacji pedagogicznej IntegraArt, spotkała się z panem leśniczym. Udaliśmy się w drogę do paśnika wyszukując w śniegu tropów zwierząt. Wypatrzyliśmy tropy jelenia, lisa, dzika i …. narciarza😊. Nieźli z nas tropiciele😊. Po drodze rozwieszaliśmy karmidełka dla ptaków. W końcu dotarliśmy do paśnika.  Rozsypaliśmy ziarna kukurydzy przygotowane przez pana leśniczego, usłyszeliśmy wiele ciekawostek związanych z lasem, np.o lizawkach czyli pnia z sola, który oblizują sarenki. Po powrocie głodni  szybko smażyliśmy kiełbaski przy ognisku. Ale dzisiaj było wesoło i mogliśmy do woli ślizgać się i turlać po śniegu. Lubimy takie lekcje w terenie😊.

 

Zobacz również...

Skip to content