INNOWACJA PEDAGOGICZNA ,,PODAJ DALEJ”

INNOWACJA PEDAGOGICZNA,, PODAJ DALEJ,, Ten projekt jest skierowany do uczniów przebywających w szkolnej świetlicy. Pragnę stworzyć niepowtarzalne zajęcia , na których starsi koledzy(byli moi uczniowie) lub zaproszeni goście mający swoją pasję, będą się dzielić swoimi doświadczeniami, pokazywać drogę do osiągnięcia sukcesu, realizacji marzeń, inspirować do nowych wyzwań ☺️. Na pierwsze spotkanie zaprosiłam Bartłomieja i Grzegorza, pasjonatów BnO- biegów na orientację. Goście w przystępny sposób przybliżyli młodszym kolegom tajniki tej dyscypliny. Zorganizowali kilka ciekawych zabaw, między innymi: układanie mapy z kilkunastu elementów, mini bieg na orientację z wykonaniem zadania. Zaprezentowali również swoje nagrody: puchary i medale. Dzieci były pod ich wrażeniem, nakładały sobie na szyję medale, unosiły puchary☺️. To były wspaniałe chwile. Dziękuję Bartkowi i Grzesiowi ☺️.

Katarzyna Naczk

Zobacz również...

Skip to content