KADRA PEDAGOGICZNA

SKŁAD RADY PEDAGOGICZNEJ 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

1.

Kędzierska Beata

Jęz.polski

2.

Awsiukiewicz Beata

Muzyka, Plastyka

3.

Gadomska Dorota

Jęz. angielski

4.

Ambo Elżbieta

Informatyka

5.

Arendt Małgorzata

Biologia

6.

Baranowska Krystyna

Muzyka, Informatyka

7.

Bartosewicz Irena

Matematyka

8.

Bieniek Anna

Edukacja wczesnoszkolna

9.

Bieniecka Wioletta

Wychowawca OWP

10.

Blaszke Dominika

Wychowawca OWP

11.

Bronowicka Anna

Edukacja wczesnoszkolna, Wdżr

12.

Ciereszko Izabela

Jęz. angielski

13.

Ćwiek Aleksandra

Psycholog

14.

Dempc Anna

Geografia

15.

Dobkowska Justyna

Wychowawca OWP

16.

Elżanowski Czesław

Wychowanie fizyczne

17.

Fręśko Bogna

Historia

18.

Gojka Justyna

Edukacja wczesnoszkolna

19.

Grabowska Joanna

Wychowawca OWP

20.

Groth Halina

Edukacja wczesnoszkolna

21.

Juszczyk Krzysztof

Wychowanie fizyczne

22.

Kaczmarska Teresa

Jęz. polski, Edukacja wczesnoszkolna

23.

Kamińska Maria

Jęz. angieLski

24.

Kardaś Dorota

Jęz. niemiecki

25.

Klawikowska Krystyna

Religia, Przyroda, Wdżr

26.

Korinth Maria

Edukacja wczesnoszkolna

27.

Kowal Alicja

Plastyka, Technika

28.

Kreft-Zwara Alicja

Edukacja wczesnoszkolna

29.

Kriegel Marzena

Pedagog

30.

Kudlicka Joanna

Chemia, Doradztwo zawodowe

31.

Łoboz Małgorzata

Historia, wos

32.

Łygan Anna

Biblioteka szkolna

33.

Mikołajuk Agnieszka

Jęz.polski

34.

Naczk Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna

35.

Nowaczyk Wiesława

Matematyka

36.

Neumueller Marta

Wychowawca OWP

37.

Nowicka-Bielecka Kornelia

Fizyka

38.

Popczyk Sylwia

Jęz. polski

39.

Pranga Jolanta

Wychowawca świetlicy szkolnej

40.

Rochalska Dominika

Wychowawca OWP

41.

Selka Sylwia

Edukacja wczesnoszkolna

42.

Słupecka Jolanta

Wychowanie fizyczne

43.

Smorkowska Joanna

Matematyka

44.

Szulc Marta

Wychowawca OWP

45.

Tomiak Magdalena

Wychowawca Świetlicy szkolnej

46.

Szałkowska Iwona

Wychowawca w świetlicy szkolnej

47.

Walenciak Justyna

Wychowawca OWP

48.

Wesołek – Radzikowska Aleksandra

Wychowanie fizyczne

49.

Wojciechowska – Klecha Longina

Biblioteka szkolna

50.

Włodarczyk Joanna

Matematyka

51.

Zarwalska Paulina

Wychowawca świetlica szkolna, Logopedia

52.

Ks Marek Styn

Religia

53.

Sobótko Adam

Jęz. hiszpański

54.

Kalinowska Anna

Wspomaganie