KATALOG KOMPUTEROWY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Jak zalogować się do katalogu (biblioteki szkolnej) online po raz pierwszy?

Biblioteka szkolna korzysta z nowego oprogramowania do obsługi czytelników. Dzięki temu czytelnicy mają dostęp do katalogu bibliotecznego za pomocą sieci Internet (z dowolnego miejsca) pod adresem https://m003253.molnet.mol.pl

Jak założyć konto w katalogu elektronicznym?

e-katalog+biblioteki+instrukcja+dla+ucznia

Konto mogą założyć zarejestrowani czytelnicy biblioteki naszej szkoły (nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły).

Ponieważ czytelnik loguje się do katalogu elektronicznego poprzez wpisanie adresu e-mail, warunkiem koniecznym do założenia konta bibliotecznego jest podanie aktualnego adresu e-mail czytelnika do biblioteki szkolnej.

Osoby, które mają trudności z założeniem konta proszone są o zgłaszanie się do biblioteki szkolnej w celu weryfikacji podanych danych (adres e-mail). Dopisanie lub zmiana adresu jest możliwa tylko za pośrednictwem nauczyciela bibliotekarza.

Skip to content