Koncert Świąteczno-Noworoczny w Rumi 2023

🎼 Drodzy Melomani, Kochana Publiczności, serdecznie zapraszam na dzisiejszy ( 8 stycznia ) Koncert Świąteczno Noworoczny w moim rodzinnym mieście, w Rumi, w imieniu Wszystkich zaangażowanych w organizację tego wydarzenia i swoim.
🎼 Ogromnie cieszę się na kolejne muzyczne spotkanie z Państwem.
🎼 Do zobaczenia.❤️
🎼 Marek Gerwatowski prowadzący i pomysłodawca koncertu, dyrektor artystyczny Rumskich Spotkań Muzycznych, tenor, artysta Opery Krakowskiej.
Sponsorzy: Clima Gold – producent central wentylacyjnych PEWIK GDYNIA Sp z o.o. Przychodnia Witomino Auto Serwis Labuda, Schaap-pol, NZOZ nr 1 i NZOZ NR 1 „Bukowa”, OPEC z nami cieplej Origami Design Rumia Microsystem, Bella-Dent Gabinet Stomatologiczny Marka Mroczkowskiego-Rumia, FM AUTO Hotel Diamond w Białym Dworku Paulina Kałudńska-Pośrednictwo Nieruchomości, Nadleśnictwo Wejherowo.

Zobacz również...

Skip to content