Konkurs – Koduj z Gigantami

OPIS KONKURSU

Konkurs ma na celu propagowanie wśród młodych ludzi zainteresowania nowymi technologiami oraz stymulację logicznego i kreatywnego myślenia poprzez programowanie. Konkurs jest dostępny w formie posta konkursowego na portalu społecznościowym Facebook na profilu „Koduj z Gigantami” pod adresem www.facebook.com/kodujzgigantami.

Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie publiczne oraz niepubliczne szkoły podstawowe oraz szkoły ponadpodstawowe, będące użytkownikami i posiadające aktywne konto w serwisie Facebook.com.

Szkoła przeprowadza wewnętrzny konkurs wśród uczniów, których zadaniem będzie stworzenie projektu programistycznego, wykonanego w programie Scratch (gra lub animacja), pt. „Bezpieczeństwo w Internecie”. Link do wybranego przez Szkołę projektu programistycznego należy umieścić w formie komentarza pod postem konkursowym opublikowanym na Fanpage’u www.facebook.com/kodujzgigantami. Link musi prowadzić do projektu udostępnionego na stronie www.scratch.mit.edu.

NAGRODY

Nagrody w Konkursie zostaną przyznane 1 (jednej) Szkole, która w toku Konkursu, przesłała najlepszy projekty programistyczny wykonany w programie Scratch (gra lub animacja) pt. „Bezpieczeństwo w Internecie”.

Przewidujemy sposób rozdzielenia nagród między Szkołą, a Autorem, który jest wykonawcą najlepszego projektu programistycznego.

I miejsce:

• 1x laptop Dell Inspiron 3581 i3-7020U/8GB/240 (do dyspozycji Szkoły),

• 1x klawiatura gamingowa Logitech G213 PRODIGY (dla Autora najlepszego projektu),

• 1x myszka gamingowa Logitech G502 HERO (dla Autora najlepszego projektu),

• 1x Voucher na „Semestralny kurs programowania Jesień/Zima 2020” w szkole „Giganci Programowania” (dla Autora najlepszego projektu), (szczegółowa lista lokalizacji realizacji kursów www.giganciprogramowania.edu.pl/lokalizacje-kursy-programowania),

• 3x książki założycieli szkoły „Giganci Programowania” pt. „Młodzi giganci programowania. Scratch” wyd. Helion (do dyspozycji Szkoły).

 

Informacja o Nagrodach będzie zawarta w treści ogłoszenia o Konkursie opublikowanego w serwisie Facebook, na Fanpage’u Gigantów Programowania www.facebook.com/kodujzgigantami

Publiczna informacja o wygranej zostanie również umieszczona w komentarzu do posta konkursowego na stronie www.facebook.com/kodujzgigantami.

 

TERMIN

Konkurs trwa od dnia 1 września 2020 od godz. 10:00 do dnia 10 października 2020 do godz. 10:00.

 

 

 

Zobacz również...

Skip to content