Konkurs plastyczny na projekt okładki książki rozstrzygnięty

Szkolny konkurs plastyczny- „Projekt okładki ulubionej książki” został rozstrzygnięty 29 listopada br. Miał na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych, rozbudzanie wrażliwości artystycznej oraz kształcenie umiejętności plastycznych i kreatywności.

Swoje prace zgłosili na konkurs uczniowie klas V I VI.

Komisja dokonała następującej klasyfikacji:

I miejsce Julia Wesołowska z klasy VI A

II miejsce ex aequo  Anna Szczerkowska i Amelia Adamczyk z klasy VI A

III miejsce Kamil Gruca z klasy V C

Wyróżnienie za swoją pracę otrzymał Igor Bergmann z klasy VI A.

Kryteria oceny prac to między innymi: pomysłowość, oryginalność formy,  właściwe rozmieszczenie przestrzenne elementów projektu, estetyka wykonania. Uczniowie wykazali się inwencją twórczą oraz kreatywnością.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy!

 

 

Zobacz również...

Skip to content