Konsultacje psychologiczne

Szanowni Państwo,
Starosta Wejherowski i Dyrektor PCPR w Wejherowie zapraszają do zapisów na konsultacje psychologiczne indywidualne i grupowe dla dzieci w wieku 7-14 lat. Konsultacje bezpłatne.
Konsultacje będą się odbywać na terenie PCPR Wejherowo, ul. Jana III Sobieskiego 279, a prowadzić je będzie psycholog – mgr Kamila Kowalska.
Zapisy pod numerem: +48 537 321 671
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Rodzinier Cofram @ SZANOWNI PAŃSTWO, STAROSTA WEJHEROWSKI IDYREKTOR PCPR W WEJHEROWIE SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ DO NOWOPOWSTAŁEGO PUNKTU WSPARCIA POCOVIDOWEGO. KTÓREGO CELEM JEST UDZIELENIE POMOCY DZIECIOM ODCZUWAJĄCYM LĘK W ZWIĄZKU ZCOVID-19 ACHĘCAMY DO ZAPISÓW NA KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE INDYWIDUALNE GRUPOWE DLA DZIECI W WIEKU LAT. KONSULTACJE SA BEZPŁATNE DOTYCZYĆ BĘDĄ TRUDNOŚCI JAKICH DZIECI DOSWIADCZAJĄ. Tematyka zajęć to: Psychoedukacja na temat lęku Metody radzenia sobie zlękiem Trudność w powrocie do szkoły Nauka technik relaksacyjnych KONSULTACJE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ NA TERENIE PCPR WEJHEROWO ul. Jana III Sobieskiego 279 Prowadzićje będzie psycholog mgr Kamila Kowalska. Zapis składać po +48537321 telefonu:”

Zobacz również...

Skip to content