Kręgle to sport dla każdego  – klasa Va

Kręgle to sport dla każdego  – co więcej: każdy może być mistrzem w tej dyscyplinie. Dlatego i my postanowiliśmy sprawdzić się w tej dziedzinie, i w związku z tym wybraliśmy się do pobliskiego hotelu Faltom, aby przede wszystkim miło spędzić czas, dobrze się bawić, ale także podszkolić swoje umiejętności w tej grze. Do naszej dyspozycji była cała kręgielnia, tak więc mogliśmy szaleć do woli. Podzieleni na dwie drużyny mogliśmy zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji i dzięki temu rozegraliśmy kilka emocjonujących serii gry w kręgle. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, ale dzielnie, wytrwale i z zaangażowaniem walczyliśmy o każdy punkt, a z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli.

 

Zobacz również...

Skip to content