Mikołajki w naszej szkole 6 grudnia – każde dziecko wie, że Mikołaj prezenty śle!

W nasze progi zawitał prawdziwy biskup Mikołaj z aniołkami. Zasiadł w fotelu w blasku światełek na choince i zaprosił dzieci do wspólnego śpiewu. Radość dzieci była ogromna a moment rozdawania prezentów przez Mikołaja zostanie na długo w ich pamięci. Ale to nie koniec atrakcji! Gdy biskup pożegnał się z uczniami, pani Mikołajowa z panem Mikołajem rozpoczęli rozgrywki sportowe specjalnie przygotowane dla tych dużych i dla młodszych dzieci. Zabawa była rewelacyjna a duch sportu obudził się u każdego. W naszym Mikołajkowym Turnieju Sportowym uczestniczyły zaproszone klasy z SP 7 . Każda klasa dostała słodki upominek. Dziękujemy za mile spędzony czas!