Mikołajki w przedszkolu

Święty Mikołaj co roku odwiedza dzieci na całym świecie.  Dziś dotarł także do naszego przedszkola, przynosząc ze sobą wór pełen prezentów.

🎅🏼0A

Przedszkolaki z grupy 0A wykonały łańcuch na choinkę i następnie ją pięknie przyozdobiły🎄. Swoim pięknym zachowaniem i wspólną piosenką zaprosiły do siebie Mikołaja, który wręczył wszystkim dzieciom upominki. 🎅🏼🧑🏼‍🎄🎄

🎅🏼0B

W ten wyjątkowy dzień przedszkolaki z grupy 0B przyszły ubrane do przedszkola na czerwono. Od rana w sali panował mikołajkowy nastrój- dzieci śpiewały piosenki o Mikołaju oraz zaprojektowały świąteczną skarpetkę. Dzielnie pracowaliśmy przez cały rok, dlatego naszą grupę także odwiedził Święty Mikołaj, który wręczył dzieciom słodki upominek. Następnie dzieci zaśpiewały naszemu gościowi piosenkę oraz zatańczyły z nim. Mikołaju, dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy za rok!🎄

🎅🏼0C

Dzieci z grupy 0c wyglądały dzisiaj jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie ubrane były na czerwono. Od rana w grupie panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – św. Mikołaja!🎅 Gdy zjawił się w sali, przedszkolaki przywitały go wierszykiem oraz piosenką. Każde dziecko miało okazję porozmawiać z Mikołajem, a następnie otrzymało od niego prezent. W ciągu dnia przedszkolaki bawiły się przy radosnych świątecznych piosenkach oraz wykonały mikołajkową pracę plastyczną. 💟🎅😊

🎅🏼0D

Dzisiaj w grupie 3 latków odwiedził nas Mikołaj. Zatańczył przed oknami naszej sali i zostawił nam prezenty i list. W oczekiwaniu na Św. Mikołaja w nadziei, że nas usłyszy śpiewaliśmy piosenki, recytowaliśmy wiersze, tańczyliśmy, wołaliśmy go. Był to bardzo piękny pełen wzruszeń dzień.🎄

Zobacz również...

Skip to content