Młodzi w Akcji – Wiwat Niepodległość

Nasza szkoła przystąpiła do projektu.
Uczniowie naszej szkoły biorą udział w ogólnopolskiego programu Młodzi w Akcji – Wiwat Niepodległość, który jest realizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. W ramach projektu pragniemy zorganizować radosne obchody Święta Niepodległości i godnie uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niezawisłości. Grupa projektowa opracowała harmonogram działań.
A więc … do dzieła!
Zapraszamy na projekcję filmu „Kamienie na szaniec”, które odbędzie się we wtorek 23 października o godz. 15.00 w sali 50. Po filmie dyskusja „Czym jest dla mnie patriotyzm?”
Jeśli spotkamy się na ulicach miasta, to znak, że właśnie przystąpiliśmy do robienia ankiety wśród mieszkańców. Może właśnie Ciebie lub Twoich bliskich poprosimy o jej wypełnienie?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz również...

Skip to content