Młodzieżowy Puchar Województwa Pomorskiego

Co prawda światowy dzień aktywności fizycznej już był, ale my kończymy jeszcze jednym fajnym akcentem. W sobotę 6 kwietnia odbyło się podsumowanie Młodzieżowego Pucharu Województwa Pomorskiego w turystycznych marszach na orientację. W kategorii TM ex aequo II miejsce zajęli Krzysiu Nowicki i Marcin Krajkowski. Chłopaki przez cały rok szkolny uczestniczyli w licznych turystycznych marszach na orientację pod opieką pani K. Bieleckiej i J. Kuźby. Również tego dnia odbył się XII InO Włóczykij Wiosna, w których wzięły udział nasze 3 drużyny sp w kategorii TP zajmując 5,19 i 20 miejsce oraz 2 drużyny gimnazjalne w kat. TM zajmując 12 i 16 miejsce. Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do dalszego udziału w imprezach na orientację.

Zobacz również...

Skip to content