Nasze szkolne walentynki

 

                             

                                                                                                    Bądź nadzieją mi w bezsensie,

                                                                                                  A w nieszczęściu bądź mi szczęściem…
                 Świętowaliśmy je przez dwa dni – w czwartek oraz piątek dlatego, żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z wypożyczenia z niespodzianką. Była nią ozdobna minilaurka lub gustowne serduszko. Każdy mógł przeczytać przeznaczone
dla niego życzenia podnoszące na duchu, nadające blasku temu niezwykłemu świętu.
Treść życzeń była różna i to się bardzo podobało czytelnikom. Byli wśród nich nie tylko uczniowie, ale też nauczyciele.

Pomysł na „ wypożyczenie z walentynką” bardzo  wszystkim  przypadł do gustu i był dla każdego  miłym zaskoczeniem. Nad wykonaniem walentynek czuwał aktyw biblioteczny, wśród którego wyróżniły się Marta oraz Patrycja z klasy VII A.  Włożono wiele serca, pracy oraz  czasu, aby uzyskać efekt sympatycznej  niespodzianki.

Wykonawcom dziękujemy!

 

 

Zobacz również...

Skip to content