Og贸lnopolski Dzie艅 Przedszkolaka

馃懅馃懄0A

To ju偶 ostatni raz kiedy dzieci z grupy 0A 艣wi臋tuj膮 Dzie艅 Przedszkolaka 馃槉 Od samego rana na dzieci czeka艂o mn贸stwo niespodzianek. Rozwi膮zywali艣my quiz z wiedzy o naszym przedszkolu. Wsp贸lne zabawy zespo艂owe oraz ruchowe przy muzyce z balonami sprawi艂y dzieciom du偶o radosci.馃 Na zako艅czenie uroczysto艣ci dzieci otrzyma艂y dyplomy oraz medale super przedszkolaka. 馃挐

馃懅馃懄0B

Dzie艅 przedszkolaka w grupie OB by艂 pe艂en zabawy, ta艅c贸w i 艣miechu. Dzieci samodzielnie tworzy艂y plakaty z sylwetk膮 przedszkolak贸w, bra艂y udzia艂 w zespo艂owych zabawach ruchowych i tanecznych. Otrzyma艂y tak偶e medale dla Super Przedszkolak贸w.

馃懅馃懄0C

Dzieci z grupy 0C opowiada艂y o tym co najbardziej lubi膮 w byciu przedszkolakiem, kto to jest przedszkolak, co robi膮 w przedszkolu i co im sprawia najwi臋ksz膮 rado艣膰. Nast臋pnie bawili艣my si臋 w niedoko艅czone zdania i mielismy quiz o naszym przedszkolu, w kt贸rym wy艂onili艣my najlepszego przedszkolaka (dziewczynk臋 i ch艂opca). Wykonali艣my tak偶e plakat na temat dzisiejszego dnia, a na koniec 艣wietnie bawili艣my si臋 przy muzyce z u偶yciem balon贸w ; )

馃懅馃懄0D

Najm艂odsza grupa przedszkolna pierwszy raz obchodzi艂a te wyj膮tkowe 艣wi臋to. Dzieci otrzyma艂y z tej okazji s艂odkie upominki oraz medale. By艂o du偶o zabaw ruchowych, pl膮s贸w przy muzyce oraz zabaw balonowymi zwierzakami. Na koniec dnia dzieci wysz艂y na szkolne boisko, by w ostatnich ju偶 promieniach letniego s艂o艅ca 艂apa膰 ba艅ki mydlane.

Zobacz r贸wnie偶...

Skip to content