OTRZĘSINY KLAS IV

   W piątek 14.10 odbyły się otrzęsiny klas IV. Tematem przewodnim była twórczość patrona naszej placówki – Jana Brzechwy. Uczniowie klasy IVa oraz IVb mogli się ze sobą zmierzyć w kilku konkurencjach. Na początek dzieci zaprezentowały swoje bajkowe przebrania w pokazie mody. Potem odbyły się zawody sportowe takie jak skoki w workach, bieg z piłeczką do ping-ponga na łyżeczce, slalom z piłką wykonany kijem do unihokeja czy przeciąganie liny. Następnie uczniowie wykazali się znajomością naszej placówki oraz twórczości Jana Brzechwy w quizie. Po wysiłku fizycznym i umysłowym każdy uczeń próbował uśmiechać się jedząc cytrynę natomiast ostatnia konkurencja polegała na wykonaniu przez klasy portretu swojego wychowawcy.  Ze względu na bardzo wyrównaną walkę nie obyło się bez dogrywki. Ostatecznie zwycięzcami została klasa IVa. Wszystkim bardzo gratulujemy i dziękujemy za dobrą zabawę.

Zobacz również...

Skip to content