Pearson & BBC Live Classes!

 

  Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na darmowe lekcje z Anglikami. Szkoła nasza przystąpiła do projektu Pearson & BBC Live Classes byście mieli możliwość porozmawiać z native speaker`ami i przekonali się, że język angielski naprawdę otwiera drzwi do komunikacji z całym światem. Podczas lekcji łączycie się z Waszego komputera z kamerą i mikrofonem i bierzecie czynny udział w lekcji: odpowiadacie, zadajecie pytania i wymieniacie uwagi z uczniami z innych krajów. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie platformy ZOOM.

Oto terminy najbliższych lekcji:

1) 10 lutego – godz. 14.00.

2) 10 lutego – godz. 15.30

3) 10 marca- godz. 15.30

4) 11 marca – godz. 11.30

Koordynatorem lekcji jest p. Dorota Gadomska, do której należy zgłaszać się za pośrednictwem dziennika. W zgłoszeniu należy podać swój adres mailowy, który jest niezbędny do przyłączenia się do lekcji.

Zobacz również...

Skip to content