Piękno wokół nas

W sobotę 17 listopada 2018 roku uczniowie zajęć artystycznych klasy 3B  uczestniczyli w plenerze fotograficznym. W ramach popołudniowych  zajęć wtorkowych został uczniom zaproponowany plener, którego owocem są piękne zdjęcia i prezentacje. Tym razem zwiedzaliśmy i fotografowaliśmy Rzucewo i Puck. Pogoda i humory dopisały  a owocami pleneru były piękne fotografie. Uczestnicy realizowali pięć tematów, które są wpisane w ich zadania szkolne. Pierwszy dotyczył tematu „Architektura i detal – bryła, proporcje i perspektywa”, których nie brakowało w urokliwych miejscach Rzucewa i Pucka. Drugi temat dotyczył piękna krajobrazu morskiego i tematu „Port w fotografii”. Uczniowie mięli również zadanie na kompozycję (wyszukiwanie podobnej figury geometrycznej w naturze) oraz temat „Portret – twarz czy coś więcej? Podsumowaniem pleneru był zestaw zdjęć – fotoreportaż.  Plener realizowali pod opieką pani Joanny Kudlickiej, Anny Chwałek i organizatora pleneru oraz nauczyciela zajęć artystycznych pani Iwony Skrzoskiej –Dziewiałtowicz.

Zobacz również...

Skip to content