PODSUMOWANIE I OKRESU 2018/2019

Każdy z nas lubi, gdy jego praca zostaje zauważona i doceniona, zwłaszcza jeżeli w osiągnięcie sukcesu włożył wiele pracy i wysiłku. Takim miłym momentem zauważenia pracy naszych uczniów jest wręczenie podczas apelu Stypendium Dyrektora Szkoły.
Dzisiaj ten uroczyste moment odbył się w naszej szkole. Pani dyrektor wręczyła stypendia najzdolniejszym uczniom klas 5- 8. Ważne jest to, że w klasach 4-8 liczba uczniów ze średnią powyżej 4,75 wynosi 88. GRATULACJE! BRAWO!
W kolejnej części apelu uczniowie klas 1-3 otrzymali medal z rąk pani dyrektor „Uczeń na medal”. Uśmiech na twarzy dzieci jest dopełnieniem całego wydarzenia.
Jednak bez pracy nauczycieli, rodziców oraz chęci uczniów nie byłoby to możliwe. Dlatego szczególnie dziękujemy nauczycielom i rodzicom, a wychowankom życzymy, aby wszyscy rozwinęli skrzydła w SP 10.

Zobacz również...

Skip to content