Podsumowanie projektu „Rumia oczami dzieci”

Dzisiaj odbyło się podsumowanie projektu podczas festynu, który został zorganizowany przez UM w Rumi.
Zadania, które zostały zrealizowane to , m.in. umieszczenie na terenie obiektu planszy z herbem i logo miasta; zorganizowanie spotkania z ciekawą osobą lub osobami, które są związane z Rumią. Poza tym nasi uczniowie wzięli udział w konkursach tematycznych: plastycznym, literackim, fotograficznym i filmowym.
I mamy czym się chwalić!
Dzieci i młodzież zajęli 1. miejsca w większości konkursach: Basia Suska – I miejsce konkurs plastyczny, Oliwia Szarwińska –  I miejsce konkurs literacki, Amelia Adamczyk – III miejsce  konkurs fotograficzny.
Nasza placówka została wyróżniona za nawiązanie współpracy ze szkołą z zagranicy.
Ogromne podziękowania za realizację zadań, motywowanie dzieci dla p. Haliny Groth, koordynatora projektu w SP 10, uczniom za udział, opiekunom i rodzicom za zaangażowanie.

Zobacz również...

Skip to content