Półfinały Wojewódzkie Rugby Tag w Sopocie

W dniu 10.10.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Półfinale Wojewódzkim Rugby Tag w Sopocie w kategorii klas czwartych. Zajęli wysokie – 4 miejsce, jednak zważywszy na fakt, że większość naszych zawodników jest rocznikowo młodszych, a większość przeciwników to uczniowie od lat trenujący w klubach, to wynik jest super. Byliśmy, pokazaliśmy, że jesteśmy, nie daliśmy się przeciwnikom, a w meczu o 3 miejsce, poprostu zabrakło szczęścia. Wszyscy nasi mali rugbiści dzielnie walczyli do ostatniej sekundy ostatniego meczu. Dziękujemy Lenie, Oliwii, Gabrysi, Mai, Julkowi, Kacprowi, Przemkowi i Hubertowi. Pokazaliście ducha walki, byliście super i godnie reprezentowaliście naszą szkołę. Niejedni mogą się od Was uczyć. Pani Radzikowskiej gratulujemy!

Zobacz również...

Skip to content