Pomoc Ukrainie.

Wolontariusze z SP 10 proszą o pomoc i wsparcie w akcji pomocy Ukrainie. Rodzice naszych uczniów nieustannie organizują pomoc. Pomóżmy im. W Solidarności Jest Moc.
Witam ponownie, kolejne wyzwanie tylko że tym razem to nie spacerek w okolice Lwowa a wyjazd do Worohty , 126 sierot , dzieci z terenów objętych wojną w przedziale wiekowym od 2 mies do 12 lat .Krótka piłka … potrzebne kakao , kaszki, makaron , ryż, płatki wszystko suche z długim terminem , odżywki dla niemowląt ,środki higieniczne dla nich itd. pampersy (od 4-ki w górę) . Oraz wszystko to co może,, osłodzić ” tym dzieciakom życie .
Nie zapominamy o dzielnych ŻOŁNIERZACH. Dla nich zbieramy plecaki 30 Litrowe i większe, maszynki do włosów(tylko na baterie i aku.) oraz wszelkie Medykamenty !!! ( opatrunki, leki, itd. ) i wszystko co przyda się żołnierzowi, te rzeczy dostarczymy bezpośrednio do Borysławia. Tam też jest szpital, który zajmuje się chłopakami z frontu! Nie zapominajmy, że zdrowie zostawili w walce z najeźdźcą w obronie swej Ojczyzny!

Bardzo potrzebne leki przeciwgorączkowe i przeciwbólowe typu Kelonal !!!!!!!!!!!!!!!!!

Planowany wyjazd to 30.04.2022r

Miejsca zbiórki :