Pożegnanie Klas Ósmych

24 czerwca o godzinie 8:00 w sali gimnastycznej miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 klas ósmych. Uczestniczyli w nim oczywiście absolwenci, dyrekcja szkoły, Radna Miasta Rumi p. Beata Ławrukajtis, przedstawiciele grona pedagogicznego, przedstawiciele rodziców oraz delegacja klas 7, która pożegnała swoich starszych kolegów i koleżanki.
Uczniowie klas ósmych złożyli uroczyste przyrzeczenie na zakończenie szkoły podstawowej, po którym nastąpiło przekazanie sztandaru młodszym uczniom.
Następnym punktem uroczystości było przemówienie Pani dyrektor Barbary Kędzierskiej i wręczenie wspólnie z wychowawcami klas ósmych świadectw ukończenia szkoły i nagród najlepszym uczniom. Podczas uroczystości zostały również przyznane statuetki Absolwenta Szkoły Podstawowej, które trafiły do uczniów klasy 8 c – Martyny Hebel i Igora Wąs.
Ósmoklasiści podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za trud i serce, życzliwość i wyrozumiałość, wskazywanie właściwych dróg i drogowskazów, dzięki którym doszli do tego etapu życia.

Kochani Uczniowie, jeszcze raz życzymy: niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowej rzeczywistości szkolnej oraz dalszym życiu.  Nie bójcie się marzyć!

 

 

Zobacz również...

Skip to content