Projekt „Kumulacja Aktywności”

Już drugi rok przy współpracy z panią Barbarą Bączek-Motała wielokrotną Mistrzynią Polski w biegu na orientację, bierzemy udział w projekcie Kumulacja Aktywności. W ramach zajęć ćwiczymy zwinność, szybkość i wytrzymałość. Rozwijamy umiejętność czytania mapy do orientacji sportowej i biegamy w terenie leśnym i miejskim. Poznajemy też inne sport takie jak kręgle oraz biatlon.

Zapraszamy na zajęcia w każdy wtorek na 16.30 w naszej szkole.

„Проект «Акумуляція активності»
Уже другий рік у співпраці з пані Барбарою Бончек-Мотала, багаторазовою чемпіонкою Польщі зі спортивного орієнтування, ми беремо участь у проекті «Кумуляція активності». У рамках занять відпрацьовуємо спритність, швидкість та витривалість. Розвиваємо вміння читати карти для спортивного орієнтування та бігати по лісовій та міській місцевості. Ми також знайомимося з іншими видами спорту, такими як боулінг та біатлон. Запрошуємо на заняття щовівторка о 16.30 до нашої школи.”

Zobacz również...

Skip to content