PROJEKTY CZYTELNICZE NASZYCH UCZNIÓW

10 grudnia odbyły się zebrania klasowe połączone z kiermaszem świątecznym. Biblioteka szkolna otworzyła podwoje dla przybyłych licznie rodziców i zaprezentowała prace uczniów całej szkoły, które są owocem udziału w projektach edukacyjnych związanych z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa. Każda klasa wraz z wychowawcą uczestniczyła w jakimś projekcie, który był realizowany od października.

Oto tytuły niektórych projektów:
Pamiętnik misia
Martynka- nasza koleżanka
I ty możesz zostać detektywem
Światowy Dzień Pluszowego Misia
Historia książki w pigułce (prezentacja multimedialna)
Nasza klasa czyta dzieciom

Stopień trudności każdego projektu został dostosowany do wieku oraz możliwości uczniów. Po zakończeniu realizacji zadań prace uczniów oraz sprawozdania trafiły do biblioteki.
Rodzice, którzy odwiedzili bibliotekę, aby zapoznać się z wystawą, nie kryli słów uznania dla efektów wykonanej pracy.
Z przyjemnością odszukiwali i podziwiali to, co stworzyły ich dzieci. Dzielili się przy tym uwagami i spostrzeżeniami z pracownikami biblioteki. Przekazali wiele wsparcia i słów życzliwości dla ogromu pracy, która została wykonana. To było bardzo budujące spotkanie.
Z przyjemnością będziemy gościć Państwa u nas w przyszłości. Zapraszamy do biblioteki!

Zobacz również...

Skip to content