Przedszkolny Dzie艅 Ch艂opaka

馃懄0A

Ka偶dy ch艂opiec z naszej grupy nie m贸g艂 si臋 doczeka膰 艣wi臋towania swojego dnia. By艂y zabawy w parach i grupach. A potem zas艂u偶ony prezent dla Super ch艂opak贸w.

馃懄0B

Od najm艂odszych lat uczymy dzieci, aby pami臋ta艂y o wa偶nych uroczysto艣ciach w 偶yciu rodziny i przedszkola. R贸wnie wa偶ne jest wi臋c 艢wi臋to Ch艂opc贸w, kt贸re obchodzimy 30 wrze艣nia. W tym dniu we wszystkich聽 grupach dziewczynki wr臋cza艂y ch艂opcom upominki oraz sk艂ada艂y 偶yczenia: szcz臋艣cia, zdrowia i rado艣ci. Nie brakowa艂o r贸wnie偶 w tym dniu weso艂ych zabaw zorganizowanych z my艣l膮 o ch艂opcach.

 

馃懄0C

W grupie 0c 艣wi臋towali艣my dzi艣 鈥濪zie艅 Ch艂opaka鈥 z wielk膮 rado艣ci膮. Dziewczynki sk艂ada艂y 偶yczenia ch艂opcom i podarowa艂y im 艣wietne prezenty! Wsp贸lnie bawili艣my si臋 w wiele zabaw ruchowych przy ulubionej muzyce dzieci.

馃懄0D

Najm艂odsza grupa przedszkolna r贸wnie偶 obchodzi艂a Dzie艅 Ch艂opc贸w. W tym dniu by艂y zabawy ruchowe przy muzyce z wykorzystaniem chusty animacyjnej, koni, woreczk贸w gimnastycznych oraz pl膮sy z聽 chustami. Odwiedzi艂 nas tak偶e wyj膮tkowy go艣膰- Pani Dyrektor z kt贸r膮 dzieci za艣piewa艂y jesienne piosenki. Na koniec dziewczynki podarowa艂y ch艂opcom upominki oraz z艂o偶y艂y 偶yczenia.

Zobacz r贸wnie偶...

Skip to content